Zaloguj z Facebook

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Zaloguj z Facebook

Categories

Lista produktów producenta: EFFEBI

EFFEBI, z czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji mosiężnych zaworów, działa we wszystkich dziedzinach inżynierii cywilnej i przemysłowej, oferując szeroki wybór coraz bardziej innowacyjnych i sprawdzonych zaworów odcinających.

EFFEBI, z czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji mosiężnych zaworów, działa we wszystkich dziedzinach inżynierii cywilnej i przemysłowej, oferując szeroki wybór coraz bardziej innowacyjnych i sprawdzonych zaworów odcinających. Dzięki całkowicie zintegrowanemu procesowi produkcyjnemu, obejmującemu staranne dobór surowców i tłoczeniu na gorąco, dokonanym przez spółkę zależną Pressemal EFFEBI i wspieraną przez ściśle kontrolowany system jakości, certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001: 2008, firma EFFEBI stała się Lidererem na rynku włoskim i międzynarodowym oraz punkt odniesienia w tej dziedzinie. W 2005 r. EFFEBI poszerzył swoją gamę poprzez nabycie historycznego znaku towarowego "TOF JOINT SYSTEM", włoskiego lidera w produkcji mosiężnego osprzętu do rur PE i stalowych. W 2008 r. EFFEBI poszerzył gamę produktów, dodając do nich połączenia mosiężne wielowarstwowe rury oraz szereg gwintowanych armatur.


W ciągu ostatnich kilku lat dział zaworów przemysłowych rozwijał się stopniowo i stale, w oparciu o know-how i produkcyjną doskonałość naszej spółki zależnej Binox, która produkuje zawory przemysłowe dla wielu różnych zastosowań. W celu zaoferowania bardziej wydajnej usługi Co ma na celu satysfakcję klientów, w 2007 roku EFFEBI otworzyło nowe centrum logistyczne o powierzchni  7.000 m² obok głównej centrali.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 200 elementów