Zaloguj z Facebook

Informacja

Nowe produkty

Promocje

 • Nypel R1/8z
  Nypel R1/4z

  Nyple mosiężne, gwint stożkowy,...

  2,25 zł -10% 2,50 zł

Zaloguj z Facebook

Siłowniki pneumatyczne

Produkowane przez Pneumat System znormalizowane siłowniki pneumatyczne to gwarancja pełnej zamienności z siłownikami innych producentów. Ekspresowa realizacja zamówienia w 24h!

Siłowniki pneumatyczne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Siłowniki okrągłe

  Siłowniki Okrągłe i osprzęt poniżej kategorie siłowników

  • siłowniki zagniatane ANM ( ISO 6432 )
  • siłowniki zagniatane DNM ( ISO 6432 )
  • Siłowniki zagniatane ANMT / DNMT
  • Siłowniki skręcane ACM / DVM / DRM ( ISO 6432 )
  • siłowniki skręcane ACMT / DVMT
  • osprzęt do siłowników ACM / DVM, ANM / DNM, DRM
  • osprzęt do siłowników ACMT / DVMT, ANMT / DNMT
 • Siłowniki Flowmatik...

  Siłowniki Flowmatik wykonane zostały zgodnie z normami ISO 6431- ISO 15552. Jest to tania wersja bardzo popularnego siłownika tzw. ISO, który znajduje szerokie zastosowanie we wszystkich rodzajach zakładów produkcyjnych. Zwarta konstrukcja oraz nowoczesny design przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zadecydowały o jego sukcesie na rynku europejskim.

  Siłowniki serii Flowmatik występują we wszystkich standardowych średnicach dla tego typu produktów tj. od średnicy fi 32 do fi 125 mm. Siłowniki są dostępne z magazynu o skokach roboczych do 2800 mm, oraz w wersji z dwustronnym tłoczyskiem. Lakierowane pokrywy przednia oraz tylna zapobiegają utlenianiu się aluminium, co pozwala na zastosowanie tego typu siłowników w warunkach mało sprzyjających. Dodatkowo dla ułatwienia naniesione zostały znaczniki rozmiarów gwintów, które umożliwiają precyzyjne określenie rozmiaru otworu zasilającego.

 • Siłowniki ISOline (...

  Siłowniki ISOLine to najpopularniejszy model siłowników serii ISO 6431/15552. Zoptymalizowana konstrukcja i najwyższej jakości elementy użyte do produkcji siłowników przyczyniły się do ogromnego sukcesu jaki osiągnął ten siłownik na europejskim rynku. Montowany na podzespołach renomowanej włoskiej firmy Aignep, którą prowadzi rodzina Bugatti.

 • Siłowniki NEWTON NWT...

  Siłowniki NWT to sprawdzona marka, dostępna w różnych konfiguracjach projektowych.

 • Siłowniki XJ (ISO...

  Siłowniki serii XJ wykonujemy w zakresach średnic 160,200,250,320 mm. Siłowniki pod względem wymiarowym spełniają normę ISO6431 zarówno w wersji z tłokiem magnetycznym jak i w wersji bez magnesu.

 • Siłowniki PSC z...

  Siłowniki PSC zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach. To, co odróżnia je od innych siłowników to zmodyfikowana wewnętrzna konstrukcja, z wbudowanym metalowym zgarniaczem w przednim deklu, który ma na celu oczyszczanie tłoczyska z zabrudzeń takich jak beton, glinka, gips, pyły oraz zabezpiecza uszczelnienie tłoczyska przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  Siłowniki ISO 6431/15552 wyposażone zostały w specjalne uszczelnienie stworzone są do pracy w ciężkich warunkach. Obecnie najczęściej stosowane są w serii PSC. Istnieje również możliwość zastosowania ich w serii NWT i XJ. Uszczelnienie składa się z dwóch części. Cześć zgarniająca, która służy do oczyszczania powierzchni tłoczyska z różnych zanieczyszczeń, które znajdują się w otoczeniu pracy siłownika. Część uszczelniająca wykonana jest z poliuretanu (PU), który zapewnia szczelność siłownika pneumatycznego. Dzięki zastosowaniu specjalnego zgarniacza możliwa jest praca w wymagających warunkach, dlatego idealnie spisuje się w przemyśle papierniczym, drukarskim, włókienniczym, chemicznym, betoniarskim, drzewnym oraz budowlanym.