Zaloguj z Facebook

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zaloguj z Facebook

Siłowniki pneumatyczne

Produkowane przez Pneumat System znormalizowane siłowniki pneumatyczne to gwarancja pełnej zamienności z siłownikami innych producentów. Ekspresowa realizacja zamówienia w 24h!

Siłowniki pneumatyczne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Siłowniki Flowmatik

    Siłowniki Flowmatik wykonane zostały zgodnie z normami ISO 6431- ISO 15552. Jest to tania wersja bardzo popularnego siłownika tzw. ISO, który znajduje szerokie zastosowanie we wszystkich rodzajach zakładów produkcyjnych. Zwarta konstrukcja oraz nowoczesny design przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zadecydowały o jego sukcesie na rynku europejskim.

    Siłowniki serii Flowmatik występują we wszystkich standardowych średnicach dla tego typu produktów tj. od średnicy fi 32 do fi 125 mm. Siłowniki są dostępne z magazynu o skokach roboczych do 2800 mm, oraz w wersji z dwustronnym tłoczyskiem. Lakierowane pokrywy przednia oraz tylna zapobiegają utlenianiu się aluminium, co pozwala na zastosowanie tego typu siłowników w warunkach mało sprzyjających. Dodatkowo dla ułatwienia naniesione zostały znaczniki rozmiarów gwintów, które umożliwiają precyzyjne określenie rozmiaru otworu zasilającego.