Log in

Informacja

Nowe produkty

Log in

Categories

Przygotowanie sprężonego powietrza W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Bloki zespolone

  Zespoły - stacje, bloki, zestawy przygotowania sprężonego powietrza

 • Filtry ciśnieniowe

  Filtr sprężonego powietrza - element odpowiedzialny za blokowanie cząstek zanieczyszczeń o ściśle zdefiniowanej wielkości, które znajdują się w przepływającym przez niego sprężonym powietrzu. Filtry chronią narzędzia, niwelują koszty serwisowe oraz podnoszą wydajność

 • Reduktory ciśnienia

  Reduktory ciśnienia to urządzenia należące do grupy przygotowania sprężonego powietrza. Reduktory ciśnienia mają na celu dostosowanie (zredukowanie) wyższego ciśnienia przed zaworem do wymaganego niższego ciśnienia za zaworem, przez różnego rodzaju urządzenia zasilane sprężonym powietrzem. Redukcja odbywa się bez względu na przepływ i zmiany ciśnienia. Dzięki wyorzystaniu ciśnienia różnicowego zawór redukcyjny reguluje się samoistnie do nastawionego ciśnienia roboczego. W konsekwencji ciśnienie wylotowe pozostaje stałe bez względu na zwiększenie lub zmniejszenie się ciśnienia na wlocie.

 • Smarownice

  Smarownica, czyli popularnie zwany naolejacz mgły olejowej, jest ważnym elementem w układach utrzymania ruchu. Nasze smarownice sprężonego powietrza są stosowane wszędzie tam, gdzie nadrzędnym systemem napędzane są różne urządzenia, narzędzia i maszyny.

  Oferujemy duży wybór smarownic sprężonego powietrza generujących mgłę olejową z opcją zautomatyzowanego tankowania zbiorniczka pod ciśnieniem, dzięki czemu nie jest wymagane opróżnianie instalacji z powietrza.

 • Filtroreduktory

  AIGNEP Filtroreduktor ciśnieniowy serii Standard