Zaloguj z Facebook

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zaloguj z Facebook

Categories

Siłowniki PSC z metalowym zgarniaczem (ISO 6431/15552)

Siłowniki PSC zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach. To, co odróżnia je od innych siłowników to zmodyfikowana wewnętrzna konstrukcja, z wbudowanym metalowym zgarniaczem w przednim deklu, który ma na celu oczyszczanie tłoczyska z zabrudzeń takich jak beton, glinka, gips, pyły oraz zabezpiecza uszczelnienie tłoczyska przed uszkodzeniami ...

Siłowniki PSC zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach. To, co odróżnia je od innych siłowników to zmodyfikowana wewnętrzna konstrukcja, z wbudowanym metalowym zgarniaczem w przednim deklu, który ma na celu oczyszczanie tłoczyska z zabrudzeń takich jak beton, glinka, gips, pyły oraz zabezpiecza uszczelnienie tłoczyska przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Siłowniki ISO 6431/15552 wyposażone zostały w specjalne uszczelnienie stworzone są do pracy w ciężkich warunkach. Obecnie najczęściej stosowane są w serii PSC. Istnieje również możliwość zastosowania ich w serii NWT i XJ. Uszczelnienie składa się z dwóch części. Cześć zgarniająca, która służy do oczyszczania powierzchni tłoczyska z różnych zanieczyszczeń, które znajdują się w otoczeniu pracy siłownika. Część uszczelniająca wykonana jest z poliuretanu (PU), który zapewnia szczelność siłownika pneumatycznego. Dzięki zastosowaniu specjalnego zgarniacza możliwa jest praca w wymagających warunkach, dlatego idealnie spisuje się w przemyśle papierniczym, drukarskim, włókienniczym, chemicznym, betoniarskim, drzewnym oraz budowlanym.

Więcej

Siłowniki PSC z metalowym zgarniaczem (ISO 6431/15552) W tej kategorii nie ma produktów.