Log in

Katalog

Włączone filtry:

Informacja

Nowe produkty

Log in

Categories

Pomiar ciśnienia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Manometry fi 40, 50, 63

  Manometry standardowe fi 40, 50, 63

  Manometry 0-10 bar serii Flowmatik zbudowane ze sztucznego tworzywa, działają w zakresie 0 – 10 bar. Prawidłowa temperatura otoczenia powinna wynosić od -5 stopni Celsjusza do maksymalnie +60 stopni Celsjusza. Waga manometru to 11g.

  Manometry plastikowe z podwójną skalą wykonane standardowo, ze sprężyną rurkową, których materiał obudowy jest czarny, stworzony z tworzywa sztucznego. Stosuje się je do mierzenia wysokości ciśnienia gazów i roztworów, które nie reagują ze stopami miedzi i nie zatykają układów ciśnienia. Różne modele posiadają różne zakresy ciśnienia, mierzone w barach.

  Plastikowe manometry z pojedynczą skalą zbudowane są z tworzywa sztucznego i mają skalę w barach. Odpowiednia temperatura otoczenia niezbędna do prawidłowego działania powinna zawierać się między -20 stopniami Celsjusza i +60 stopniami Celsjusza. Rozróżnia się manometry z przyłączem tylnym lub dolnym. Klasa dokładności wynosi 1,6.

  Metalowe manometry ze skalą podwójną to podobny przekrój manometrów, jak w plastikowych, z tą różnicą, że materiał wykonania to stal malowana na czarno. Istnieją dwa rodzaje manometrów metalowych, z przyłączem tylnym lub dolnym.

  Manometry metalowe z pojedynczą skalą zbudowane ze stalowej blachy malowanej na czarno i mają skalę w barach. Klasa dokładności metalowych manometrów wynosi 1,6, a temperatura otoczenia podczas pracy powinna mieścić się w przedziale od -20 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza. Do wyboru są manometry z przyłączem dolnym lub tylnym.

  Manometry tablicowe z przednim kołnierzem zbudowane są ze stalowej blachy malowanej na czarno. Różnią się klasami dokładności (od 1,6 do 2,5), zakresem ciśnień. Wszystkie posiadają tylne przyłącze.

  Manometry z elementem montażowym typu "C" posiadają tylne złącze służące do mocowania do tablicy. Manometry te mają podwójną skalę. Wykonane ze stali malowanej na czarno, posiadają przyłącze i elementy pomiarowe wykonane ze stopu miedzi.

 • Manometry cyfrowe - elektroniczne

  W swojej ofercie posiadamy manometry i wakuometry cyfrowe z elektronicznymi wyświetlaczami dostępne w serii KP42, KP60 i Flowmatik (tylko funkcja manometru). Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją !

  Oferujemy profesjonalne elektroniczne manometry ciśnienia do zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych itd. Naszą ofertę tworzą:

  Manometry cyfrowe (wakuometry elektroniczne) KP42

  Wysokiej jakości urządzenie do elektronicznych pomiarów ciśnienia i podciśnienia w wielu jednostkach takich jak: kgf/cm2, mmHg, kPa, Mpa, PSI, bar, inHg , 3 kolorach czcionki na wyświetlaczu z gwintem zewnętrznym 1/8 i wewnętrznym  M5. Manometr elektroniczny posiada następujące zakresy ciśnienia: -1-+1, -1-+10, -1-0. Wakuometr cyfrowy KP42 wyposażony został w 2 wyświetlacze oraz szereg przydatnych funkcji ułatwiających pomiary i pracę użytkownika m.in. takich jak blokada czy funkcja oszczędzania energii z możliwością przejścia z trybu normalnego do trybu uśpionego. Na panelu manometru znalazło się miejsce na wyświetlanie jednostek ciśnienia, dwukolorowy wyświetlacz główny, wyświetlacz pomocniczy w trybie ustawień, wskaźnik stanu wyjścia OUT2, wskaźnik stanu wyjścia OUT1, wskaźnik zablokowania. Wakuometr elektroniczny KP42 możemy podłączyć zarówno do sprężonego powietrza jak i nieagresywnych i niepalnych gazów. Manometr ten działa w temperaturach od 0 do 50 st. C. Dodatkowo wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia oraz niewrażliwy na olej kabel o średnicy 0,15 mm2. Do manometru dostępnych jest w naszej ofercie kilka rodzajów uchwytów oraz wsporników.

  Manometry cyfrowe (wakuometry elektroniczne) KP43

  Programowany manometr cyfrowy ciśnienia i podciśnienia ma możliwość wyświetlania różnego rodzaju jednostek, takich jak: bar, MPa, kPa,kgf/cm2, psi, inHg, mmHg.  Manometr składa się z obudowy wykonanej z trwałego tworzywa sztucznego oraz siedmio segmentowego wyświetlacza LCD. Stopień ochrony tego modelu wynosi IP40. Urządzenie nie powinno pracować w ciśnieniu powyżej 15 bar, gdyż może to spowodować uszkodzenie. Manometr cyfrowy KP43 zasilany powinien być napięciem stałtm tj. od 12 do 24V DC, ± 10%  V. Dokładność pracy urządzenia wynosi ≤ ±2%FS, natomiast dokładność punktu przełączenia ≤ ±0,2% FS, ±1 cyfra. Ten model pełni także rolę wakuometru elektronicznego i najlepiej sprawdzi się podczas stosowania ze sprężonym gazem oraz nieagresywnymi, niepalnymi gazami. Manometr elektroniczny działa w temperaturze otoczenia od -10° C do +60° C oraz temperaturze medium od 0° C do +50° C.

  Manometry cyfrowe (wakuometry elektroniczne) KP60

  Manometry te posiadają zasilanie na baterie oraz kompaktową obudowę. To co wyróżnia manometr elektroniczny tej serii to stopień ochrony IP65, oraz wysoka żywotność baterii (do 3 lat). Wakuometr elektroniczny dostępny w dwóch opcjach o niewielkich różnicach parametrów można stosować do sprężonego powietrza i nieszkodliwych gazów. Na jego ekranie (3  ½ LCD z funkcją auto-wyłączenia po upływie czasu 30 sek.) odczytać możemy m.in. poziom naładowania akumulatora, oraz wybrać z ustawień kilka jednostek ciśnienia. Dodatkowo wyświetlacz wersji KP60PL posiada podświetlenie. Wakuometr cyfrowy wykonany jest z tworzywa sztucznego i waży 40g. Obydwa rodzaje manometru posiadają gwint zewnętrzny G1/8 oraz wewnętrzny M5. Posiadamy w ofercie szereg przydatnych uchwytów dla omawianych manometrów ciśnienia.

  Manometry cyfrowe Flowmatik

  Stosowany do bloków manometr elektroniczny MP41 o zakresie pracy od -1 do 10 bar. Oprócz sprężonego powietrza, urządzenie stosowane jest do kontaktu z niewymagającymi i neutralnymi gazami. Manometr cyfrowy Flowmatik posiada wyjścia NPN i PNP, stopień ochrony IP40 oraz wyjście prądowe (analogowe) bez obciążenia do 40 mA odporne na zwarcia. Przewód manometru elektronicznego 0,15 mm2 wykazuje się wysoką odpornością na olej. Flowmatik jest w stanie pracować w temperaturze otoczenia sięgającej nawet 500C.