Log in

Katalog

Włączone filtry:
Kategorie

Informacja

Log in

Categories

Manometry fi 40, 50, 63

Manometry standardowe fi 40, 50, 63

Manometry 0-10 bar serii Flowmatik zbudowane ze sztucznego tworzywa, działają w zakresie 0 – 10 bar. Prawidłowa temperatura otoczenia powinna wynosić od -5 stopni Celsjusza do maksymalnie +60 stopni Celsjusza. Waga manometru to 11g.

Manometry plastikowe z podwójną skalą wykonane standardowo, ze sprężyną rur...

Manometry standardowe fi 40, 50, 63

Manometry 0-10 bar serii Flowmatik zbudowane ze sztucznego tworzywa, działają w zakresie 0 – 10 bar. Prawidłowa temperatura otoczenia powinna wynosić od -5 stopni Celsjusza do maksymalnie +60 stopni Celsjusza. Waga manometru to 11g.

Manometry plastikowe z podwójną skalą wykonane standardowo, ze sprężyną rurkową, których materiał obudowy jest czarny, stworzony z tworzywa sztucznego. Stosuje się je do mierzenia wysokości ciśnienia gazów i roztworów, które nie reagują ze stopami miedzi i nie zatykają układów ciśnienia. Różne modele posiadają różne zakresy ciśnienia, mierzone w barach.

Plastikowe manometry z pojedynczą skalą zbudowane są z tworzywa sztucznego i mają skalę w barach. Odpowiednia temperatura otoczenia niezbędna do prawidłowego działania powinna zawierać się między -20 stopniami Celsjusza i +60 stopniami Celsjusza. Rozróżnia się manometry z przyłączem tylnym lub dolnym. Klasa dokładności wynosi 1,6.

Metalowe manometry ze skalą podwójną to podobny przekrój manometrów, jak w plastikowych, z tą różnicą, że materiał wykonania to stal malowana na czarno. Istnieją dwa rodzaje manometrów metalowych, z przyłączem tylnym lub dolnym.

Manometry metalowe z pojedynczą skalą zbudowane ze stalowej blachy malowanej na czarno i mają skalę w barach. Klasa dokładności metalowych manometrów wynosi 1,6, a temperatura otoczenia podczas pracy powinna mieścić się w przedziale od -20 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza. Do wyboru są manometry z przyłączem dolnym lub tylnym.

Manometry tablicowe z przednim kołnierzem zbudowane są ze stalowej blachy malowanej na czarno. Różnią się klasami dokładności (od 1,6 do 2,5), zakresem ciśnień. Wszystkie posiadają tylne przyłącze.

Manometry z elementem montażowym typu "C" posiadają tylne złącze służące do mocowania do tablicy. Manometry te mają podwójną skalę. Wykonane ze stali malowanej na czarno, posiadają przyłącze i elementy pomiarowe wykonane ze stopu miedzi.

Więcej

Manometry fi 40, 50, 63 W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Manometry do bloków serii Flowmatik
  Nr katalogowy PG-20
  Medium Powietrze
  Prezyzja JIS 2,5
  Temperatura pracy od -5 do +60 oC
  Waga 11 g

  Zapisz

 • Manometry plastikowe z podwójną skalą
  Wykonanie standardowe ze sprężyną rurkową (Bourdona)
  Przyłącze stop miedzi
  Element pomiarowy stop miedzi
  Materiał obudowy czarne tworzywo sztuczne
  Szyba przeźroczyste tworzywo sztuczne
  Temperatura medium max. +60°C
  Temperatura otoczenia od -20°C do +60°C
  Zastosowanie do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy, które są obojętne na stopy miedzi oraz nie powodują zatorów w układach ciśnienia