Log in

Próżnia w przemyśle

Informacja

Log in

Categories

Próżnia w przemyśle W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Przyssawki próżniowe - podciśnieniowe

  Dzięki przyssawkom próżniowym Pneumat System można zwiększyć wydajność produkcji.

  By wzrosła ekonomika produkcji, nowe ssawki próżniowe wykonane są z materiału doskonale elastycznego, który cechuje znaczna energia odkształcania oraz właściwości uszczelniające. Pozwala to zminimalizować ewentualny wyciek, jaki może powstać pomiędzy powierzchnią przyssawki i transportowanego przedmiotu. Stwarza to możliwości zastosowania mniejszej pompy próżniowej bądź alternatywnie obniżenia poziomu ciśnienia zasilania w stosowanej pompie, co w rezultacie redukuje koszt zużycia energii. Niższe zużycie energii przyczynia się do wzrostu wydajności produkcji.

 • Pompy próżniowe eżektorowe

  Jednym ze sposobów zasilania układów próżniowych jest dostarczenie do pompy próżniowej eżektorowej sprężonego powietrza pod ciśnieniem ok 4-6 bar. Powietrze przechodząc przez serie dysz zostaje wprowadzone w ruch rotacyjny przez co zostaje wytworzone podciśnienie. Ilość powietrza zasysanego przez pompę próżniową zależy od ilości dostarczonego sprężonego powietrza.

 • Chwytaki próżniowe (podciśnieniowe)

  Chwytaki podciśnieniowe to urządzenia umożliwiające przenoszenie różnych elementów na liniach produkcyjnych bądź w mniejszych zakładach. Zasilane są one bezpośrednio sprężonym powietrzem. W obudowie znajduje się wkład próżniowy (o różnej wydajności). Do obudowy mocujemy dowolny typ ssawki i nasze urządzenie jest gotowe do użycia.

 • Filtry próżniowe