Zaloguj z Facebook

Kategorie produktów

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zaloguj z Facebook

Categories

Kategorie produktów W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Napędy pneumatyczne

  W ofercie napędy pneumatyczne, liniowe, gazowe i elektryczne.

 • Sprężyny gazowe

  Sprężyny gazowe najczęściej stosowane przy meblach, maszynach lub naszych autach przy klapach bagażnika

 • Zawory i elektrozawory pneumatyczne

  Zawory i elektrozawory służą do sterowania, regulacji oraz rozdziału sygnału w różnego typu aplikacjach z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej.

 • Zawory elektromagnetyczne membranowe

  Zawory elektromagnetyczne membranowe normalnie otwarte lub zamknięte w dostępnej opcji z mosiądzu lub nierdzewne zapewniają nam bezawaryjną pracę z takimi mediami jak  gaz, woda, powietrze, neutralne płyny i substancji lotnych, olejów czy benzyny dla zaworu z mosiądzu i kwasoodporne.

 • Łączniki przewodów

  Łączki przewodów to nic innego jak połączyć w szybki i wygodny sposób przewód kalibrowany za pomocą złączek wtykowych bądź skręcanych

  Wymiary gwintów

  gwint BSP / BSPT

  pomiar suwmiarką

  pomiar sprawdzianem

   

  gwint zewn. [mm]

  gwint wewn. [mm]

  ilość zwojów na cal

  skok gwintu [mm]

  1/8“

  9.3-9.7

  8.5-8.9

  28

  (0.91)

  1/4“

  12.9-13.1

  11.4-11.9

  19

  (1.34)

  3/8“

  16.3-16.6

  14.9-15.4

  19

  (1.34)

  1/2“

  20.5-20.9

  18.6-19.0

  14

  (1.81)

  3/4“

  26.1-26.4

  24.1-24.5

  14

  (1.81)

  1“

  33.0-33.2

  30.3-30.8

  11

  (2.31)

  1  1/4“

  41.5-41.9

  39.0-39.5

  11

  (2.31)   


  gwint BSP / BSPT

  pomiar suwmiarką

  pomiar sprawdzianem

   

  gwint zewn. [mm]

  gwint wewn. [mm]

  ilość zwojów na cal

  skok gwintu [mm]

  1  1/2“

  47.4-47.8

  44.8-45.3

  11

  (2.31)

  2“

  59.4-59.8

  56.5-56.8

  11

  (2.31)

  2  1/2“

  74.9-75.2

  72.2-72.5

  11

  (2.31)

  3“

  87.5-87.9

  84.9-85.3

  11

  (2.31)

  4“

  112.6-113.0

  110.1-110.5

  11

  (2.31)

  5“

  138.0-138.4

  135.5-135.9

  11

  (2.31)

  6“

  163.4-163.8

  160.9-161.4

  11

  (2.31)


  gwint BSP - (British Standard Pipe)
  gwint calowy rurowy wg. ISO 228
  gwint BSPT - (British Standard Pipe Tapered)
  gwint calowy rurowy, stożkowy wg. ISO 7/1
 • Armatura gwintowana

  Armatura gwintowana z mosiądzu, stali węglowej lub stali kwasoodpornej nierdzewnej stosowana w przemyśle do połączeń elementów pneumatyki powietrza wody oleju i innych mediach.

 • Szybkozłącza, złącza do węży

  Wysoka jakość złącz do węży naszego sklepu sprawia że nasz klient otrzymuje produkt cenionych na rynku złączy i szybkozłącz poniżej oferta

 • Przygotowanie powietrza

  Bloki przygotowania powietrza do pracy ma za zadanie oczyścić osuszyć powietrze podać powietrze naoliwione gdy zachodzi taka potrzeba o odpowiednim Ciśnieniu zadanym na reduktorze poniżej oferta

 • Zawory kulowe

  Zawory kulowe to grupa produktów mających zastosowanie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia ze sterowaniem procesu przesyłu różnego rodzaju mediów takich jak woda, gazy, środki chemiczne. Ze względu na stromą charakterystykę uniemożliwiającą regulację, zawór kulowy pełni typową funkcję otwórz/zamknij.

 • Technika próżniowa

  Próżnia jest to stan wysokiego rozrzedzenia gazu - powstaje, gdy ciśnienie gazu jest niższe niż ciśnienie atmosferyczne.

 • Węże przewody

  Węże w przemyśle domu garażu przewód wąż do połączeń instalacji sprężonego powietrza, wody, gazu, oleju itp.

 • Manometry

  Dział manometry zawiera informacje na temat produktów z zakresu szeroko pojętego pomiaru ciśnienia i temperatury. Oferta obejmuje główne, powiązane ze sobą działy tj. manometry z przyłączem dolnym lub tylnym: standardowe, manometry do tlenu i acetylenu, manometry serii heavy duty, manometry glicerynowe, manometry specjalne, czujniki, przetworniki ciśnienia, termometry bimetaliczne dla przemysłu grzewczego, wskaźniki cyfrowe, akcesoria do manometrów, manometry - bezpieczna pneumatyka, zawory bezpieczeństwa - bezpieczna pneumatyka.

 • Kompresory

  W tym dziale znajdziecie Państwo szczegółowe i rzetelne informacje na temat kompresorów tłokowych, śrubowych, a także sprężarek przewoźnych oraz osprzętu do wymienionych urządzeń

 • Zawory bezpieczeństwa

  Zawór bezpieczeństwa - element wykorzystywany w instalacji ciśnieniowej do zabezpieczenia układu przed nadmiernym wzrostem ciśnienia zarówno czynników lotnych jak i ciekłych. Zawór bezpieczeństwa uniemożliwia przekroczenie określonej wartości ciśnienia przez odprowadzenie nadmiaru czynnika do atmosfery (tzw. odpowietrzenie) lub do podłączonego odbiornika (zbiornik lub instalacja) w przypadku kątowych zaworów bezpieczeństwa po osiągnięciu ciśnienia dopuszczalnego.

  Zawory bezpieczeństwa podczas standardowej pracy urządzeń mają formę zamkniętą. W przypadku natomiast gdy wartość ciśnienia pracy przekroczy dopuszczalną wartość następuje jego otwarcie. Zawory bezpieczeństwa wykazują natychmiastową zdolność otwarcia w momencie gwałtownego, niekontrolowanego skoku ciśnienia, zapobiegając eksplozji rurociągu, kotła, zbiornika itd. Zawory bezpieczeństwa sprężynowe są z jednym z typów armatury zabezpieczającej oraz zapewniają skuteczną blokadę wielu aplikacji, gdyż są niezależne od zewnętrznych źródeł energii.

 • Zbiorniki ciśnieniowe

  Zbiorniki ciśnieniowe sprężonego powietrza dostępne są w dwóch wariantach: pionowym oraz poziomym. Każdy zbiornik ciśnieniowy z naszej oferty posiada certyfikat wydany przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).

 • Instalacje pneumatyczne

  Dział instalacyjny naszej firmy oferuje Państwu możliwość wykonania dowolnej instalacji pneumatycznej z wielu dostępnych na rynku materiałów. W zależności od Państwa wymagań oferujemy różne rozwiązania technologiczne.

 • Osuszacze, uzdatnianie powietrza

  Powietrze wokół nas nie jest wolne od mikrocząstek wody, oleju itp. Na etapie sprężania powietrza zanieczyszczenia są szczególnie widoczne i powodują liczne koszty serwisowe związane z regeneracją maszyn, narzędzi i urządzeń. Brak właściwego uzdatniania sprężonego powietrza powoduje szybkie zużycie się komponentów, co z kolei powoduje usterki całych sieci. Wychodząc naprzeciw tym problemom, oferujemy różne urządzenia i elementy uzdatniające w różnych konfiguracjach, dla różnych wymagań odnośnie klasy sprężonego powietrza.

  W instalacji pneumatycznej niewątpliwie przydadzą się takie elementy jak osuszacze sprężonego powietrza, separatory cyklonowe, zespoły filtracyjne wstępne, dokładne, węglowe, sterylne czy zrzuty kondensatu.

 • Narzędzia pneumatyczne

  Przemysłowe narzędzia dla fachowców zapewnia Chicago Pneumatic oraz inne sprawdzone marki.

 • Technika lakiernicza

  Technika lakiernicza to zróżnicowane produkty lakiernicze tj. narzędzia i materiały lakiernicze wraz z akcesoriami, urządzenia do malowania natryskowego. Oferujemy również profesjonalne produkty z dziedziny techniki klejenia i techniki znakowania.