Zaloguj z Facebook

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zaloguj z Facebook

Categories

Siłowniki mieszkowe

Siłowniki mieszkowe nierozbieralne

W naszej ofercie posiadamy siłowniki poduszkowe nierozbieralne jedno-, dwu- oraz trzy-fałdowe. Wszystkie napędy pracują przy ciśnieniu, które maksymalnie może wynieść 8 bar. Czynnikiem wykorzystywanym przez te produkty jest przefiltrowane sprężone powietrze. Siłownik mieszkowy nierozbieralny nie wymaga smarowa...

Siłowniki mieszkowe nierozbieralne

W naszej ofercie posiadamy siłowniki poduszkowe nierozbieralne jedno-, dwu- oraz trzy-fałdowe. Wszystkie napędy pracują przy ciśnieniu, które maksymalnie może wynieść 8 bar. Czynnikiem wykorzystywanym przez te produkty jest przefiltrowane sprężone powietrze. Siłownik mieszkowy nierozbieralny nie wymaga smarowania. Są dostosowane do temperatury otoczenia w zakresie od-30 °C lub -60°C do +70°C (w zależności od typu siłownika). Najmniejsza wartość przyłącza do powietrza wynosi 1/8 a największa 1. Mieszek wykonany jest z kauczuka naturalnego, z kolei okucie ze stali. Przestrzeń potrzebna do instalacji siłowników nierozbieralnych jedno-fałdowych wynosi od 160 mm do 570 mm. Taki sam zakres dotyczy siłowników poduszkowych dwu-fałdowych. Dla trzy-fałdowych siłowników mieszkowych najmniejsza ma wartość 345 mm, a największa również 570 mm.

Siłowniki mieszkowe rozbieralne

W tej kategorii znajdują się tak jak w przypadku siłowników nierozbieralnych, siłowniki poduszkowe jedno-, dwu- i trzy-fałdowe, których parametry są także podobne. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie zasilania wynosi 8 barów, a głównym medium jest przefiltrowane powietrze. Nie jest wymagane smarowanie. Odpowiednia temperatura otoczenia dla tych siłowników mieści się w przedziale od -30°C do +70°C. Zakres przyłączy dla siłowników rozbieralnych wynosi: 1/4"÷1/2". Materiał z którego wykonany jest mieszek to kauczuk naturalny. Najmniejsza przestrzeń potrzebna do instalacji siłownika jedno-fałdowego to 95 mm, a największa 445 mm. W przypadku siłowników dwu-fałdowych są to wartości od 95 mm do 460 mm. W przypadku ostatniego rodzaju – trzy-fałdowych zakres tej przestrzeni to:  95 – 455 mm.

Poduszkowe napędy powietrza są przekonujące dla inżynierów, techników i nabywców. Ze względu na szczególny sposób, w jaki działa system, siłowniki pneumatyczne wymagają niewielkiej przestrzeni do działania. W ten sposób deweloperzy mają dużą swobodę w projektowaniu bardziej wydajnych rozwiązań. Plusem są również koszty: od początkowych kosztów zamówień i długiej żywotności produktu do całkowitego braku jakichkolwiek wymagań dotyczących utrzymania, nasze siłowniki pneumatyczne są wyjątkowo korzystne w porównaniu z tym co oferują nasi konkurenci.

Więcej

Siłowniki mieszkowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie