Zaloguj z Facebook

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Zaloguj z Facebook

Categories

Złączki skręcane

Złączki skręcane polipropylenowe

Wykonane z polipropylenu (PP), maksymalne ciśnienie robocze zależy od temperatury roboczej, maksymalnie 10 bar, czy 20 stopniach Celsjusza oraz maksymalnie 2,5 bar przy 90 stopniach Celsjusza. Dostępne rozmiary gwintów to 1/8, ¼, 3/8, 1/2. Odporne na sole, kwasy i zasady. Jeśli są wystawione na działanie promien...

Złączki skręcane polipropylenowe

Wykonane z polipropylenu (PP), maksymalne ciśnienie robocze zależy od temperatury roboczej, maksymalnie 10 bar, czy 20 stopniach Celsjusza oraz maksymalnie 2,5 bar przy 90 stopniach Celsjusza. Dostępne rozmiary gwintów to 1/8, ¼, 3/8, 1/2. Odporne na sole, kwasy i zasady. Jeśli są wystawione na działanie promieni UV, powinny być osłonięte.

Złącza skręcane z tworzywa sztucznego POM

Wykonane z acetylopolimeru (POM), przystosowane do pracy w przedziale 0-10 bar oraz temperaturze w przedziale od -10 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza. Dostępne z gwintami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi.

Złącza plastikowe skręcane z poliamidu

Nie znajdują zastosowania do pracy z kwasami, odporne na częste zarysowania, uderzanie. Odporne na promienie UV, nadają się do bardzo złych warunków pogodowych. Odporne na olej samochodowy, opałowy, benzynę i związki alkaliczne.

Złączki skręcane ze stali szlachetnej 61000

Ciśnienie robocze złączek uzależnione jest od rodzaju używanego węża, temperatura robocza to od -15 stopni Celsjusza do +225 stopni Celsjusza. Gwint ISO 228.

Złącza skręcane ze stali szlachetnej

Swoje zastosowanie znajdują podczas pracy z mediami agresywnymi oraz płynami, które mogą powodować korozję. Używa się ich również w przemyśle spożywczym oraz farmaceutyczny. Wykonane ze stali nierdzewnej, przystosowane do maksymalnego ciśnienia roboczego 25 bar. Temperatura pracy w przedziale od -40 stopni Celsjusza do 200 stopni Celsjusza.

Złączki skręcane serii 1000

Maksymalne ciśnienie robocze złączek skręcanych serii 1000 to 15 bar, przystosowane do pracy w temperaturze od -18 stopni Celsjusza do +70 stopni Celsjusza. Wykonane z mosiądzu niklowanego posiadają uszczelnienia NBR 70. Pierścień Seegera wykonany jest z brązu.

Więcej

Złączki skręcane W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie