Log in

Informacja

Nowe produkty

Log in

Categories

Zawory klapowe elektryczne

Oferta dostarcza specjalistyczne przepustnice elektryczne serii LUG i WAFER. Każda przepustnica z napędem elektrycznym posiada kąt obrotu 90° i dedykowana jest różnego typu mediom, których temperatura jednak powinna mieścić się w przedziale między  -20°C do +80°C. Przepustnice elektryczne posiadają stopień ochrony IP 67 oraz różne warianty zasil...

Oferta dostarcza specjalistyczne przepustnice elektryczne serii LUG i WAFER. Każda przepustnica z napędem elektrycznym posiada kąt obrotu 90° i dedykowana jest różnego typu mediom, których temperatura jednak powinna mieścić się w przedziale między  -20°C do +80°C. Przepustnice elektryczne posiadają stopień ochrony IP 67 oraz różne warianty zasilania tj. 12-240V, 24AC, 230AC i 400AC. Obie serie zaworów klapowych sterowanych elektrycznie posiadają uszczelnienia z NBR. 

W naszej ofercie znajduje się przepustnica elektryczna o gwincie przyłączeniowym od 1 1/2" do  16" - zapraszamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną na stronach produktów!

Więcej

Zawory klapowe elektryczne W tej kategorii nie ma produktów.