Log in

Informacja

Log in

Categories

Zawory zamykające

Klientom proponujemy następujące rodzaje zaworów zamykających :

Zawór zamykający prosty – wykonany z mosiądzu, pracujący w ciśnieniu roboczym do 40 bar. Zawory proste ze złączem od G1/4 do G1/2 gwintowanym z wewnętrznym stożkiem. Zamknięcie zaworu zamykającego w postaci stalowej kuli oraz pokrętłem wykonanym z tworzywa sztucznego. Średnica zawo...

Klientom proponujemy następujące rodzaje zaworów zamykających :

Zawór zamykający prosty – wykonany z mosiądzu, pracujący w ciśnieniu roboczym do 40 bar. Zawory proste ze złączem od G1/4 do G1/2 gwintowanym z wewnętrznym stożkiem. Zamknięcie zaworu zamykającego w postaci stalowej kuli oraz pokrętłem wykonanym z tworzywa sztucznego. Średnica zaworów wynosi w zależności od przyłącza: 17, 22 i 27.

Zawór zamykający kątowy – mosiężny, pracujący dla ciśnienia maksymalnego 40 bar. Zawory kątowe typu igłowego G1/4 i G3/8 z gwintem zewnętrznym/zewnętrznym.

Zawór zasuwowy zamykający – zawory zasuwowe ze stali nierdzewnej i mosiądzu. W wersji stalowej zawory dostępne z gwintem wewnętrznym od G1/2 do G2.  Mosiężny zawór zasuwowy z przyłączem od G3/8 do aż G3, posiadają aluminiowe pokrętło, mosiężna zasuwa i dławica oraz korpus i prowadnica z brązu. Zalecana wartość ciśnienia maksymalnego wynosi 10 bar. Zawory zasuwowe sprawdzą się z neutralnymi mediami takimi jak gazy, ciecze i para o temperaturze nie przekraczającej 120 °C.

Zawór grzybkowy zamykający – w wersjach mosiężnych i ze stali szlachetnej. Zawory grzybkowe stalowe od G1/2 do G2, od DN 15 do 50. W przypadku zaworów grzybkowych mosiężnych wielkość przyłączy pozostaje bez zmian, max. ciśnienie nie powinno przekroczyć 10 bar. Pod względem budowy, zawór posiada elementy z brązu, mosiądzu i aluminium. Zawór grzybkowy dla cieczy, pary i gazów o maksymalnej temp. 120 °C.

Zawory szybkiego zamknięcia – zawory zamykające z mosiądzu polerowanego i niklowanego dla maksymalnego ciśnienia 16 bar. Wielkość DN od 7 do 12. Odpowiednie do pracy z paliwami, gazami skraplanymi (w fazie gazowej), sprężonym powietrzem. Zawory kulowe szybkiego zamknięcia są zgodne z nastepującymi normami: DIN4817, DIN4817.

Zawory zamykające wykorzystywane są w aplikacjach, gdzie istnieje konieczność skrajnego położenia, w tym wypadku całkowitego zamknięcia bądź otwarcia przelotu medium.

Zapisz

Więcej

Zawory zamykające W tej kategorii nie ma produktów.