Log in

Informacja

Log in

Categories

Węże do substancji spożywczych TRANSMETAL

Elastyczny, odporny na ścieranie wąż do substancji spożywczych z galwanizowaną stalową spiralą, przeznaczony do przesyłu wody, płynów o małej zawartości tłuszczu, substancji spożywczych, chemikaliów oraz alkoholu o stężeniu do 25%. Wąż został wykonany z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów. Spełnia wymogi dyrektywy Unii Europejs...

Elastyczny, odporny na ścieranie wąż do substancji spożywczych z galwanizowaną stalową spiralą, przeznaczony do przesyłu wody, płynów o małej zawartości tłuszczu, substancji spożywczych, chemikaliów oraz alkoholu o stężeniu do 25%. Wąż został wykonany z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów. Spełnia wymogi dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej tworzyw przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi (2002/72/CE oraz 2002/95/EC (RoHS)).

Materiał przeźroczysty PCV (PCW, PVC)
Wzmocnienie galwanizowana stalowa spirala
Temperatura pracy -15 °C do +60  °C
Charakterystyka elastyczny, odporny na ścieranie, ssawno-tłoczny wąż do substancji spożywczych z galwanizowaną stalową spiralą, przeznaczony do przesyłu wody, płynów o małej zawartości tłuszczu, substancji spożywczych, chemikaliów, oraz alkoholu o stężeniu do 25%. Nadaje się również do próżni. Wąż został wykonany z nietoksycznych, wolnych od metali ciężkich materiałów.

Więcej

Węże do substancji spożywczych TRANSMETAL W tej kategorii nie ma produktów.