Log in

Informacja

Log in

Categories

Węże farmaceutyczne i do substancji spożywczych TRANSLIQUID

Elastyczny wąż  do substancji spożywczych z elastyczną spiralą PCV (PCW, PVC) o gładkiej wewnętrznej ścianie do przesyłu wody pitnej, substancji o niskiej zawartości tłuszczu oraz alkoholi o stężeniu do 28%. Materiał węża jest wolny od metali cięzkich, nietoksyczny i odpowiedni do zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Wąż spełni...

Elastyczny wąż  do substancji spożywczych z elastyczną spiralą PCV (PCW, PVC) o gładkiej wewnętrznej ścianie do przesyłu wody pitnej, substancji o niskiej zawartości tłuszczu oraz alkoholi o stężeniu do 28%. Materiał węża jest wolny od metali cięzkich, nietoksyczny i odpowiedni do zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Wąż spełnia wymogi dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej materiałów przeznaczonych do kontaktu z artykułami spożywczymi (2002/72/CE, 2007/19/CE i 2008/39/CE).

Materiał przeźroczysty PCV (PCW, PVC)
Wzmocnienie elastyczna żółta spirala PCV (PCW, PVC)
Temperatura pracy -10 °C do +60  °C
Charakterystyka elastyczny wąż do substancji spożywczych z elastyczną spiralą PVC o gładkiej wewnętrznej ścianie do przesyłu wody pitnej, substancji o niskiej zawartości tłuszczu oraz alkoholi o stężeniu do 28%. Materiał węża jest wolny od metali ciężkich, nietoksyczny i odpowiedni do zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Więcej

Węże farmaceutyczne i do substancji spożywczych TRANSLIQUID W tej kategorii nie ma produktów.