Zaloguj z Facebook

Kategorie

Informacja

Producenci

Dostawcy

Zaloguj z Facebook

Categories

Lista produktów producenta: ODE solenoid valves & pumps

ODE solenoid valves & pumps

Od 1960 ODE Srl (Esino Officine Lario) projektuje i produkuje kompletne linie zaworów elektromagnetycznych na rynku producentów maszyn i roślin, oferując rozwiązania dostosowane i zaprojektowane zgodnie z zasadami podstawowymi dla nas wysoka jakość, adaptacji, niezawodność produktu i doskonały serwis posprzedażny.

Powaga i doświadczenie zdobyte w ciągu 50 lat działalności towarzyszą nam zawsze aby osiągnąć nowe cele, prowadząc nas do opracowania nowych produktów, aby zaspokoić większość sektorów przemysłowych, takich jak automaty sprzedające, ekspresów do kawy, myjni samochodowej, automatyki, medycznych, żywności i napojów, zarządzania woda, chemikalia / petrochemicznych.

ODE jest obecna w głównych krajach świata za pośrednictwem sieci dystrybucji selektywnej składa się z wyspecjalizowanych struktur w stanie osiągnąć i dostarczyć w kapilarze na rynek z tym samym umiejętności, które ODE zaspokaja swoje produkty.

Dziś jesteśmy w stanie dostarczać produkty dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Niedawna członkostwa w grupie Defond pozwoliło ODE nadal tworzyć absolutnie Made in Italy produktów inwestycyjnych w wyspecjalizowanych zasobów ludzkich i międzynarodowych technologii.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 230 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 230 elementów