Zaloguj z Facebook

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Zaloguj z Facebook

Marki Jest 10 marek

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • AZ Pneumatica

  Producent zaworów elektrozaworów pneumatycznych

 • Aignep

  Firma Aignep jest wiodącym włoskim producentem elementów pneumatycznych, który działa w branży pneumatycznej od 1976 roku. Aignep jest ważnym światowym graczem sektora pneumatyki

 • EFFEBI

  EFFEBI, z czterdziestoletnim doświadczeniem w produkcji mosiężnych zaworów, działa we wszystkich dziedzinach inżynierii cywilnej i przemysłowej, oferując szeroki wybór coraz bardziej innowacyjnych i sprawdzonych zaworów odcinających.

 • Ferrua

  Odnoga nowej spółki producenta największego w Europie Fini

 • Fini compressors Polska

  Fini producent włoski kompresorów tłokowych olejowych bezolejowych

 • Lüdecke

  Lüdecke niemiecki producent szybkozłączek przemysłowych i warsztatowych zastosowanie połączenia

 • ODE solenoid valves & pumps

  ODE solenoid valves & pumps

  Od 1960 ODE Srl (Esino Officine Lario) projektuje i produkuje kompletne linie zaworów elektromagnetycznych na rynku producentów maszyn i roślin, oferując rozwiązania dostosowane i zaprojektowane zgodnie z zasadami podstawowymi dla nas wysoka jakość, adaptacji, niezawodność produktu i doskonały serwis posprzedażny.

  Powaga i doświadczenie zdobyte w ciągu 50 lat działalności towarzyszą nam zawsze aby osiągnąć nowe cele, prowadząc nas do opracowania nowych produktów, aby zaspokoić większość sektorów przemysłowych, takich jak automaty sprzedające, ekspresów do kawy, myjni samochodowej, automatyki, medycznych, żywności i napojów, zarządzania woda, chemikalia / petrochemicznych.

  ODE jest obecna w głównych krajach świata za pośrednictwem sieci dystrybucji selektywnej składa się z wyspecjalizowanych struktur w stanie osiągnąć i dostarczyć w kapilarze na rynek z tym samym umiejętności, które ODE zaspokaja swoje produkty.

  Dziś jesteśmy w stanie dostarczać produkty dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Niedawna członkostwa w grupie Defond pozwoliło ODE nadal tworzyć absolutnie Made in Italy produktów inwestycyjnych w wyspecjalizowanych zasobów ludzkich i międzynarodowych technologii.

 • ORLIK

  Firma ORLÍK-KOMPRESORY to zespół produkcyjny jest czeską firmą zajmującą się rozwojem, produkcją i sprzedażą kompresorów od 1954 roku, co plasuje nas wśród czołowego czeskiego producenta sprężarek.

 • Pneumat System

  Pneumat System to czołowy producent siłowników sterowanych pneumatycznie

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów